Alterra emulsja oczyszczająca - Granat.

10:42 Ola Herman 3 Komentarzy


W ciągu dnia skórze potrzebna jest pielęgnacja i ochrona przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych Właściwe oczyszczanie uwalnia skórę twarzy od zanieczyszczeń i obumarłych komórek naskórka bez nadmiernego jej wysuszania. W wyniku wzmocnienia skóry pobudzany jest jej metabolizm i uwydatnia się jej jasny, zdrowy kolor. Odpowiednia pielęgnacja harmonizuje, reguluje i chroni skórę przez cały dzień. Noc to czas głębokiego odpoczynku i oddechu dla skóry. Wykorzystuje ona wtedy czas do regeneracji komórkowej i usunięcia zbędnych produktów przemiany materii. W codziennym pospiechu to właśnie drobne zabiegi pielęgnacyjne dają nam poczucie, że dobrze czujemy się we własnej skórze. 


Alterra emulsja oczyszczająca - Granat   
Alterra emulsja oczyszczająca do skóry bardzo suchej. Zawiera masło shea BIO i aloes BIO. Łagodne substancje pochodzenia roślinnego szczególnie delikatnie oczyszczają skórę. Kombinacja składników takich jak cenny olej z nasion granatu BIO i żel z aloesu BIO nawilża skórę już podczas oczyszczania. Testy dermatologiczne potwierdzają bardzo dobrą tolerancję emulsji oczyszczającej do twarzy Alterra przez skórę.

 W jej składzie znajdziemy.
Hydrolizat protein soi- Substancja filmotwórcza, hydrofilowa, rozpuszczalna w wodzie. Jest odpowiedzialna za utrzymywanie wody w naskórku, dzięki czemu go nawilża, a także kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza. Ponadto stosowana jest w preparatach myjących w celu ograniczenia potencjalnego działania drażniącego anionowych substancji powierzchniowo czynnych jak np. Sodium Laureth Sulfate.
Poliglukozyd kwasów oleju kokosowego - Substancja bardzo łagodna dla skóry i błon śluzowych. Łagodzi ewentualne działanie drażniące wywołane przez anionowe substancje powierzchniowo czynne. Substancja myjąca - usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
Masło shea - Naturalny tłuszcz o barwie żółtej lub w kolorze kości słoniowej, otrzymywany z owoców (orzechów) afrykańskiego drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka).
 Zalety.
Emulsja oczyszczająca z granatem już na dobre zagościła w mojej codziennej pielęgnacji. Produkt ten jest bardzo łagodny, nie wysusza skóry, a przy tym delikatnie ją oczyszcza. Pomimo że nie posiadam skóry suchej,ale mieszaną nie powoduje u mnie przetłuszczenia czy nasilenia połysku. Spełnia się idealnie w roli oczyszczania i odświeżenia skóry. Stosuję tę emulsję dwa razy dziennie- rano, by umyć twarz przed nałożeniem kremu i makijażu, a następnie wieczorem, po tym, gdy oczyściłam skórę z makijażu za pomocą płynu micelarnego. Nie wyobrażam sobie tego, by nie kupić tej emulsji znowu więc to chyba najlepsza rekomendacja. No i cena za produkt płacimy około 8 zł, a czas zużycia w moim przypadku to dwa miesiące.

Wady. 
Emulsja ma w składzie alkohol i osoby bardzo wrażliwe mogą poczuć lekko mgiełkę podczas stosowania. Zapach bardzo specyficzny dla jednych może być miły dla innych nie koniecznie. 
 

Zobacz również:

3 komentarze:

 1. I love this Product! ♥
  Nice Pictures!

  Have a nice Days!
  Bambi

  www.xfunkelmaedchen.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy oddany komentarz.

Thank You.