SEPTEMBER - IT'S TIME TO INSPIRE

10:59 Ola Herman 9 Komentarzy

Wrzesień. Mój ukochany, magiczny miesiąc.
Życie człowieka jest jak walizka. Wrzucamy do niej różne rzeczy. Z czasem zapominamy, co znajduje się na dnie. Może się zdarzyć, że nosimy tam coś, co sprawia, że nasz bagaż staje się ciężki. A my bezmyślnie ciągniemy go ze sobą, męcząc się przy tym okropnie. Może warto czasem zajrzeć, posprzątać i wyrzucić to, co niepotrzebne. Czasem można nawet znaleźć coś wartościowego. No i zawsze można dowiedzieć się czegoś o sobie oraz wyciągnąć wnioski.

— Kasia Bulicz-Kasprzak
    One day, you’re 17 and you’re planning for someday. And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life. 

— This is from one tree hill, not John green 
    Żyli długo i szczęśliwie", a nawet samo “żyli długo” nigdy nie jest kiczowate. To najszlachetniejsza i wymagająca ogromnej odwagi rzecz, na jaką mogą się zdecydować dwie osoby. 

— Rainbow Rowell – Fangirl 
    And I’d choose you; in a hundred lifetimes, in a hundred worlds, in any version of reality, I’d find you and I’d choose you. 

— Kiersten White, The Chaos of Stars 

all pics from tumblr.com 

pozdrawiam Was serdecznie ;*

Zobacz również:

9 komentarzy:

 1. Rozmarzylam sie ... :) piekne zdjecia wybralas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjecia i ta paletka z tymi pięknymi odcieniami;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia - fantastyczny mix :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia! W tym roku i ja jakoś cieszę się na jesień. Mam mnóstwo pomysłów na zdjęcia :) Zapraszam, melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie będę oryginalna, ale trudno - przepiękne zdjęcia dobrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Inspirujące zdjęcia oraz Twój opis :) Na paletkę z Tarte mam ochotę od dłuższego czasu, jest niesamowita, szczególnie, że uwielbiam takie neutralne kolory :) Chyba Ci się ślub marzy? Buziaki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy oddany komentarz.

Thank You.