MARCH IT'S TIME TO INSPIRE

16:23 Ola Herman 7 Komentarzy

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, powinieneś w siebie uwierzyć, wewnętrzna motywacja jest najsilniejsza ze wszystkich. Musisz poczuć, że w pełni zasługujesz na to, by się spełniły. Myśl pozytywnie, poczuj je jakby już się spełniły, wyobraź to sobie. Wszystko się może zdarzyć, a otaczający Cię świat jest rezultatem Twoich myśli, Twojego nastawienia. Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury które sobie wmawiasz, że nie dasz rady. Silny człowiek nigdy nie ma za sobą łatwej przeszłości. Pamiętaj, wszystko zaczyna się w Twojej głowie, nie w życiu.
Jeśli wpadasz na jakiś pomysł, natychmiast zarządzaj jego realizację. Zrób to, zanim opadną cię wątpliwości, zanim zaczniesz mnożyć w głowie problemy. Pomysł, decyzja i realizacja to jedność, a nie trzy różne rzeczy! Jeśli nie będziesz działać odpowiednio szybko, to sam się sparaliżujesz własnym wahaniem.
— Andrzej Ziemiański

Zobacz również:

7 komentarzy:

 1. Super wpis, bardzo fajnie sie oglada! :)

  http://mammotylki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje, uwielbiam takie posty ♥Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, że gdy wpada nam do głowy jakiś pomysł, to należy działać od razu :) Potem niestety słabnie zapał i w końcu nie zrobimy nic

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis, a ostatni cytat, to samo życie! Im więcej nad czymś rozmyślamy, tym gorzej dla naszych pomysłów. Pamiętam ile czasu minęło między pomysłem na założenie bloga, a jego założeniem! I nad czymś się tak "kiwałam"? Teraz już wiem, że nie było się czego bać:)
  Od siebie dodam:
  “Those who write are writers. Those who wait are waiters.”
  ― A. Lee Martinez

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla takich słów, takich komentarzy - warto robić takie wpisy. ; ) <3

   Usuń
 5. Bardzo miły dla oka mix ; ) Zdjęcie z komputerem, kawą i różami bardzo w moim stylu ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy oddany komentarz.

Thank You.